WEB DESIGN

Have a Professional, Modern, Dynamic, and SEO-Compatible Website

Profesyoneller tarafından modern şekilde tasarlanan web sitesine sahip olmak ister misiniz? Doğru yerdesiniz! Özel tasarlanan harika bir web sitesine sahip olmanız için gereken tek şey teklif oluşturmak ve ilk adımı atmak.
Kullanıcı dostu ve kolay erişilebilen web siteleri arama motorları tarafından her zaman öncelik kazanır ve daha fazla ziyaretçiye gösterilir. İyi bir web sitesi tasarımı marka itibarınızı arttırır.
Tamamladığımız projeler
Yanıtlanan
tickets
Our satisfaction
score
Destek verdiğimiz
support

WHAT ARE WE DOING?

  • Çınar Web
  • Çınar Web
  • Çınar Web
  • Çınar Web

Web Design

It is now very easy to have a website designed for you in accordance with the modern design approach. 

Nobody likes slow websites, including you! Therefore, you should either renew the design of your existing website or implement your great project with a modern design. 

For this, all you have to do is create a quote. 

Our expert team is happy to answer all your questions with full dedication.

Çınar Web

Mobile Application

With the increase in the use of smartphones, mobile applications are the most widely used software today. 

Whether you have a personal blog or e-commerce site, we develop mobile applications for each sector and publish them in the Google Play Store, Apple App Store, and Huawei App Gallery application markets. 

To access more visitors, design a new mobile application or convert your existing website into a mobile application. 

Take a new step today and get a quote now!

Çınar Web

WordPress

On binlerce web sitesinin kullandığı hazır temalar kullanmak yerine hızlı ve modern tasarlanan özel tema kullanmanız ziyaretçilerinize işinize verdiğiniz önemi gösterir. İnternetin büyük bölümü WordPress kullanıyor ve özel tasarım tema kullanan işletmeler ve blog yazarları başarı elde ediyorlar.

WordPress sitenize eklemek istediğiniz harika bir özellik fikriniz var ancak hazır eklentiler işinize yaramıyor mu, fiyatları çok mu yüksek? Sadece sizin ihtiyaçlarınıza uygun geliştirilen özel eklentiler ile gereksiz dosya yüklerini üstlenmek zorunda kalmazsınız. Stabil çalışmayan hazır eklentiler sitenizi yavaşlatır ve optimizasyon puanınızı düşürürler. Bu nedenle özel yazılan eklentiler iyi bir seçenektir.

Çınar Web

Hata Çözümü

Yanlış kodlanan veya güncelliğini yitirmiş teknolojilerle çalışan web siteleri nedeniyle sürekli hata yaşamanız popüler sorunlardan biridir.

Merak etmeyin, hata çözümü hizmetimizle birlikte teknik hataları çözümlüyor, sitenizin gelişmesine katkıda bulunuyoruz.

Mevcut web sitenize eklemek istediğiniz özellikler için web geliştirme hizmeti sunuyor ve sitenizle uyumlu şekilde yazılımsal düzenelemeleri yapıyoruz.

Fikir sizden, yapması bizden!

Çınar Web

PORTFOLIO

TESTIMONIALS

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Firmamız için web sitesi, logo tasarımı ve profesyonel e-posta hizmeti alıyoruz. Hizmetimizi belirttikleri tarihte teslim ettiler. Bütçemize uygundu ve tüm beklentilerimizi karşıladı. Gayet memnunuz. Hızlı destek ve kaliteli hizmet için teşekkürler.
SALİH
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Zamanlama olarak söyledikleri sürenin çok daha öncesinde projeyi teslim ettiler. Hizmet tamamlanmasına rağmen yardımcı olmaya devam ettiler. Eğer çalışmayı düşünen varsa çekinmesine gerek yok.

ÇAĞATAY
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
İki web sitesi projesini anahtar teslim olarak vaat ettikleri sürede teslim ettiler. Revizyon taleplerimiz olduğunda hepsini istediğimiz şekilde yanıtladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki projelerde çalışmak üzere.
ONUR
SUPPORT CENTER

Satisfaction-oriented support

Our support team is happy to assist you. You can reach us through many channels, such as phone, WhatsApp, e-mail, and live support. We look forward to answering even your most complex questions. 
Çınar Web
Çınar Web
Çınar Web
Çınar Web
GENERAL FEATURES

Fast, SEO-Friendly & Modern

Hızlı, seo uyumlu ve modern tasarlanmış web siteniz her cihazda harika görünür. Satışlarınızı ve müşteri memnuniyetini arttırır. Bize projenizi anlatın,
hemen teklif alın!