menu

Web tasarım trendlerini takip edebileceğiniz 4 internet sitesi

Yeni başlayan web tasarımcılar için web tasarım trendlerini takip edebileceğiniz ve ufkunuzu genişletebileceğiniz 4 internet sitesini sizinle paylaştık. Bu sitelerde üyelik oluşturarak profesyonel tasarımcıların çalışamalarını inceleyebilir veya kendi çalışmalarınızı sergileyebilirsiniz.

Üstelik bu yazımızda bahsedeceğimiz internet sitelerinde web tasarım ve arayüz tasarımı ağırlıklı içerikler yer alsa da ofis tasarımı, illüstrasyon tasarımlar gibi birçok tasarım portföyü de yer alıyor.

1. Tasarımcıların sosyal medyası Behance

Adobe’ye ait olan ve tasarımcıların sosyal medyası halini almış portföy sitesi Behance sayısız içeriğiyle listemizin ilk sırasında yer alıyor. 18 dilde desteği olan ve kendi tasarım portföyünüzü oluşturmanıza olanak sağlayan Behance ücretsiz olarak hizmet veriyor.

2. Harika portföy sitesi Dribbble ile tanışın

Freelancerların projelerini rahatlıkla yayınlamasını hedefleyen Dribbble en popüler portföy servislerinden bir tanesi. Ücretsiz ve Pro sürüm olarak iki adet üyelik seçeceği sunan Dribbble, Pro hesaplar için çoklu çekim, anında yaratıcı portföy özelliği gibi birçok güzel özellik sunuyor. Ücretsiz hesap kullanıcıları ise aynı Dribbble kalitesinde kendi portföylerini oluşturabiliyorlar.

3. Çevrimiçi sanat galerisi ArtStation

Ne de olsa yaptığımız iş çevrimiçi bir sanat! Göz alıcı ızgara tasarımı ile çarpıcı özellikler sunan ArtStation üzerinden ücretli abonelikler ve hizmetler alabilmeniz mümkün.

4. 350 milyondan fazla içerik için DeviantArt

Sanat eserlerinizi ve projelerinizi tüm dünyaya tanıtabilmeniz için harika bir seçenek olan DeviantArt içerisinde 350 milyondan fazla sanat içeriği barındırıyor. Bu da ilham almanız için milyonlarca içerik var demek oluyor!

E-posta bültenimize katılın!

En yeni gelişmelerden haberdar olmak için e-posta bültenimize katılın.

Çınar Web, yeni blog yazıları, tanıtım ve promosyonlar hakkında iletiler gönderebilir.

Diğer yazılar