menu

Hakkımızda

ÇINAR WEB

Neler Yapıyoruz?

Modern tasarım anlayışına uygun olarak harika web siteleri tasarlıyor ve CMS sistemleri için geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Zirveye bizimle ulaşmak için hemen teklif alın.

ÇINAR WEB

Profesyonel destek ekibi

Profesyonel destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyar. Bize canlı destek, telefon, WhatsApp ve e-posta gibi birçok kanal üzerinden ulaşabilirsiniz. En karmaşık sorularınızı bile yanıtlamak için sabırsızlanıyoruz.

ÇINAR WEB

Sertifikalar & Etkinlikler

Sertifikalar bazı yeteneklere tam anlamıyla sahip olduğumuzu gösterir. Bunların yanı sıra katıldığımız etkinlikler ve eğitim verdiğimiz kurumlara göz atabilirsiniz.

Dijital Pazarlama

Web
Tasarım

WordPress

WPFest 20"

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR

Hero1

Adım 1)

Proje hakkında detaylı görüşme

Projenize başlamadan önce sizinle projeniz hakkında detaylı görüşme yaparız. İsteklerinizi dinler ve hizmet hakkında bilgi aktarırız.

Hero2

Adım 2)

Tasarım ve sunum aşaması

Projenizi detaylı şekilde planladıktan sonra projenizin tasarımına başlarız. Tasarım aşaması tamamlandığında hazırlanan tasarımı size sunarız. Revize taleplerinizi ve fikirlerinizi alırız.

Hero3

Adım 3)

Yazılım aşaması

Projenizin tasarımını tamamladıktan sonra yazılımına başlarız. Web yazılımlar dinamik ve mobil uyumlu şekilde hazırlanır.

Hero4

Adım 4)

Projeyi yayına alma

Mobil uyumlu, modern, dinamik ve SEO’ya uyumlu hazırlanan projeniz web dünyasında yayınlanır.